: خیلی از آقایون اشتباهیً تصور می کنن که فقط مردهایی که آلت جنسی بزرگی دارن می تونن همسرشون رو خوب ارضاء کنن. تصور غلط اونا اینه که خانمها فقط دنبال مردهایی هستن که آلت جنسی بزرگی دارن و اهمیتی واسه بقیه مردها قائل نیستن.

.

این مردها، با اینجور تصوراتی، احساس پستی می کنن و اعتماد به نفسشون رو از دست میدن و فکر می کنن که نمی تونن هیچ زنی رو از نظر جنسی ارضاء کنن.

.

این عقاید و خیالات نادرست به احتمال زیاد از دیدن عکسا و فیلم هاییه که این مردها می بینن که همه نشون میدن که مردهایی که آلت جنسی بزرگی دارن بیشتر تحت توجه زنها هستن.

اما این مسئله اصلا حقیقت نداره.

.

مهم نیس که آلت جنسی شما چقدر ای باشه، شما می تونین از نظر جنسی همسرتون رو ارضاء کنین. به تنها چیزی که نیاز دارین اینه که طرف مقابل رو خوب بشناسین و بدونین که واسه ارضاء کردن و لذت دادن به اون چیجوری باید از آلت جنسیتون استفاده کنین.

باید روی اعضاء و دستگاه تناسلی زن شناخت خوبی داشته باشین و بدونین که کدوم نقاط رو باید لمس کنین. نقاطی در دستگاه تناسلی زن هست که با لمس کردن اونا می تونین بیشترین لذت رو به اون بدین.

همسرتون خودش می تونه این نقاط رو به شما نشون بده و شما رو در این مورد راهنمایی کنه. با دونستن اون نقاط حساس، اون وقت میدونید که از آلت جنسیتون روی چه نقاطی استفاده کنین.

.

بین رابطه جنسی، باید تلاش کنین عمل جنسی رو با حرکات یکنواخت دنبال نکنین، بلکه آلت جنسیتون رو روی نقاط جور واجور دستگاه تناسلی اون تماس بدین. با این کار می بینین که وقتی آلت جنسیتون به بعضی نقاط بدنش برخورد می کنه، چیجوری از بالاترین درجه لذت فریاد میکشه.

همین نقاطه که باید بارها آلت تناسلیتان رو به اون تماس بدین.

.

اون وقت میفهمید که چندین و چند ارگاسم در اون ایجاد می کنین و همین باعث می شه که اون باوجود کوچیک بودن آلت جنسی شما، بیشتری لذت رو از رابطه زناشویی با شما ببره.

البته اگه دچار حالت میکرو پنیس یعنی کوچیکی زیادتر از اندازه آلت تناسلی باشین باید فکری واسه افزایش اندازه آلت خود بکنین.

گرداوری:زیرمیزی

منبع :